اخبار اخبار

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه را تسليت گفت.
۱۰ خرداد ۱۴۰۲
معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ولادت امام رضا (ع) را تبريک گفت.
۳ خرداد ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن سوم خرداد و سالروز آزادسازي خرمشهر را تبريک گفت.
۱ خرداد ۱۴۰۲
آگهي تجديد مزايده عمومي فروش آهن آالت و مصالح ساختماني سوله ها و ساختمانهاي قديمي فرودگاه
بين المللي آبادان
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز جهاني مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي را تبريک گفت.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي 27 ارديبهشت، روز روابط عمومي و ارتباطات را تبريک گفت.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي شهادت امام صادق (ع) را تسليت گفت.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز جهاني مديريت اطلاعات هوانوردي را تبريک گفت.
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه عمليات رفت و برگشت زائران حج تمتع سال 1402 با قريب به 88 هزار زائر، دو ماه به طول مي انجامد، از آمادگي 21 فرودگاه کشور براي انجام اين عمليات خبر داد و گفت: انتقال زائران به سرزمين وحي از سوم خرداد آغاز و بازگشت آنها سوم مرداد ماه خاتمه خواهد يافت.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي 12 ارديبهشت روز گراميداشت مقام معلم را تبريک گفت.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز کارگر را تبريک گفت.
۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن عيد سعيد فطر را تبريک گفت.
۲۷ فروردين ۱۴۰۲
به دنبال انتشار اطلاعيه استخدام با لوگوي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و هواپيمايي جمهوري اسلامي، به اطلاع کليه هموطنان مي رساند، اين آگهي جعلي و فاقد اعتبار است.
۲۶ فروردين ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از ميزباني 21 فرودگاه کشور در عمليات حج تمتع 1402 خبر داد.
۲۵ فروردين ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز ملي منابع انساني را تبريک گفت.
۲۴ فروردين ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز جهاني قدس،از همکاران خود در صنعت هوانوردي به ويژه فرودگاههاي سراسر کشور براي حضور در راهپيمايي اين روز جهاني دعوت به عمل آورد.
۲ فروردين ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، تقارن بهار طبيعت با بهار قرآن را يکي از بهترين‌ رخدادهايي خواند که انسان را به سوي خالق هستي سوق مي‌دهد و آدمي را به تفکر در خلق خويشتن و زمين و آسمان‌ها توسط پروردگار دانا و توانا مشتاق مي‌کند.
۱ فروردين ۱۴۰۲
پيام تبريک مدير فرودگاه آبادان به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲
۱ فروردين ۱۴۰۲
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن قدرداني از تلاش کارکنان در سال 1401، فرا رسيدن نوروز 1402 را تبريک گفت.
۱ فروردين ۱۴۰۲
رئيس جمهور با بيان اينکه برنامه اصلي دولت در سال ۱۴۰۲ کنترل تورم همراه با رشد پايدار اقتصادي است، تصريح کرد: به مردم عزيزمان اطمينان مي‌دهم، در سال جديد تلاش خادمان شما در دولت براي تحقق وعده‌ها، از جمله «بهبود معيشت مردم»، «فساد ستيزي»، «مهار تورم»، «تقويت توليد» و «افزايش اشتغال»، به صورت شبانه‌روزي و بي‌وقفه خواهد بود.