اخبار اخبار

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اهميت اداره‌کل مخابرات و فناوري اطلاعات گفت: اين مجموعه امروز نياز زيادي به تقويت ساختار سازماني دارد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي گفت: تعالي يک ساختار به عوامل متعدد و متنوعي بستگي دارد و در اين ميان، روابط عمومي و توجه به ارتباطات درون و برون‌سازماني از جايگاهي بسيار رفيع برخوردار است.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي در پيامي به مناسبت روز 27 ارديبهشت روز جهاني مخابرات هواپيمايي، دسترسي سريع و اطمينان بخش به اطلاعات هوانوردي از طريق شبکه جهاني مخابرات هوانوردي را امري مهم و بنيادي در عمليات پرواز هواپيما عنوان و از همکاران زحمتکش اداره‌کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در سراسر کشور قدرداني کرد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز 27 ارديبهشت روز جهاني ارتباطات، از فراهم شدن زمينه لازم جهت تبادل اطلاعات به منظور توسعه فعاليت هاي هوانوردي و ايجاد بستري مناسب براي انجام پرواز ايمن توسط کارکنان اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در ستاد و فرودگاههاي کشور قدرداني کرد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
مسئول عمليات حج و مشاور مديرعامل در امور اجرايي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در خصوص آخرين وضعيت اعزام حجاج به عربستان گفت: 39 هزار و 620 زائر خانه خدا از 17 فرودگاه کشور به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در احکام جداگانه يي معاونين «عمليات فرودگاهي»، «برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصادي» و «توسعه مديريت و منابع» شرکت را منصوب کرد.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد را به اساتيد صنعت هوانوردي به ويژه اساتيدي که در تمامي واحدهاي مختلف شرکت فرودگاهها، مرکز آموزش عالي هوانوردي و فرودگاهي کشور و همچنين مرکز وارسي پروازي و خدمات هوانوردي به تدريس علم مشغول اند، تبريک گفت.
۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي دوم ارديبهشت ماه سالزور تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و همزماني آن با ليالي قدر و شهادت برترين پاسدار حريم اسلام حضرت علي(ع) را گراميداشت و براي تمامي پاسداران دلير و جان برکفان شجاع به ويژه دلير مردان سپاه حفاظت هواپيمايي آرزوي سرافرازي کرد.
۲۳ فروردين ۱۴۰۱
معاون توسعه مديريت و منابع وزارت راه و شهرسازي در مراسم معارفه عضو جديد هيات مديره شرکت فرودگاه‌ها گفت: مقام عالي وزارت و مجموعه وزارت راه و شهرسازي تمام قد در کنار سيدي سرپرست شرکت فرودگاه‌ها ايستاده اند تا مشکلات موجود در صنعت فرودگاهي حل و برطرف شود.
۱۲ فروردين ۱۴۰۱
رييس مرکز آموزش فنون و خدمات هوايي از انجام عمليات وارسي پروازي سامانه‌‍‌هاي کمک‌ناوبري فرودگاه‌هاي کشور تا آخرين روزهاي سال گذشته(۱۴۰۰) خبر داد و گفت: در سال جاري نيز، وارسي پروازي ۱۰۴ سامانه و طرح را برنامه‌ريزي کرده‌ايم.
۱۲ فروردين ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از اعزام و پذيرش قريب به دو ميليون نفر مسافر از فرودگاههاي کشور در بازه زماني ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا دهم فروردين ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: فرودگاه بين المللي مهرآباد با اعزام و پذيرش قريب به نيم ميليون مسافر در اين مدت، يک چهارم ظرفيت کل مسافران نوروزي را به خود اختصاص داده است.
۱۲ فروردين ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت ۱۲ فروردين، روز جمهوري اسلامي ايران، از اين روز به عنوان آغازي براي حرکت در يک راه پرافتخار؛ راهي که ابتدا و انتهايش نور و مهرورزي است، ياد کرد.
۷ فروردين ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران نظامنامه سيستم مديريت ايمني را به ستاد و فرودگاههاي کشور ابلاغ کرد.
۵ فروردين ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از رشد ۵۸ درصدي اعزام و پذيرش مسافران در فرودگاههاي کشور از آغاز طرح سفرهاي نوروزي(۲۵ اسفند تا سوم فروردين‌ماه ۱۴۰۱) نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
۲۹ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن سال ۱۴۰۱ را تبريک گفت و اظهار اميدواري کرد: در سال پيش رو، تلاش ها در راستاي تحقق چشم اندازها، حفط و ارتقاي جايگاه برتر شرکت فرودگاه‌ها و رضايتمندي همه ذينفعان، استمرار يابد.
۱۸ اسفند ۱۴۰۰
مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غير عامل شرکت فرودگاهها دستورالعمل آمادگي به منظور پيش بيني و مقابله با بحران هاي احتمالي در نوروز سال ١٤٠١ را به ستاد و فرودگاه هاي کشور ابلاغ کرد.
۱۸ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در حکمي، به يداله آقائي صائم ماموريت داد نسبت به ساماندهي روابط عمومي بر اساس تشکيلات فعلي شرکت اقدام کند.
۱۷ اسفند ۱۴۰۰
ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي با تأکيد بر رعايت حقوق مسافر و اجراي کامل پروتکل هاي بهداشتي در فرودگاه هاي کشور و معرفي عباس وفايي سرپرست اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات به عنوان مسئول ستاد سفرهاي نوروزي تشکيل شد.
۹ اسفند ۱۴۰۰
مشاور اجرايي مديرعامل در امور فرودگاه ها، دستورالعمل اقدامات نوروز ١٤٠١ را به فرودگاه هاي کشور ابلاغ کرد.
۹ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي خطاب به تمامي همکاران در ستاد و سراسر فرودگاه‌هاي کشور گفت: اميدوارم در دوره جديد حضورم در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، با وفاق سازماني و اتکا به سرمايه‌هاي انساني و بهره‌مندي از تخصص، تجربه و تعهد يکايک همکاران محترم و تعامل مؤثر و مستمر با ذينفعان، در جهت اعتلاي نام شرکت به‌عنوان تخصصي‌ترين شرکت کشور تلاش کرده و نقشي ماندگار در بهبود وضعيت صنعت هوانوردي با پشتوانه رضايت مردمي دراندازيم.