خبر خبر

جلسه تکريم و معارفه مدير فرودگاه آبادان برگزار شد.
جلسه تکريم و معارفه مدير فرودگاه آبادان برگزار شد

در این جلسه، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: ۸۷ فرودگاه فعال در کشور وجود دارد که سالانه ظرفیت جابه جایی ۸۰ میلیون مسافر را دارند و تلاش می شود این ظرفیت با ایجاد زیرساخت ها افزایش یابد.ایشان در آیین معارفه مدیر جدید فرودگاه آیت الله جمی آبادان اظهار داشت: در حال حاضر ۸۷ فرودگاه در کل کشور فعال هستند که ۵۳ فرودگاه در مالکیت شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران است.
وی در ادامه سخنان خود در خصوص ظرفیت بانوان در تصمیم گیری های کلان، به میزان توانمندی خانم سهرابی به عنوان مدیر فرودگاه آبادان، اشاره کرد.

امیر مکری با اشاره به توسعه فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان اظهار داشت: سال های گذشته با برنامه ریزی که برای فرودگاه آبادان شد قدم هایی برای توسعه و تکمیل این فرودگاه برداشته شده که با پذیرش مدیریت در حوزه سازمان منطقه آزاد اروند ظرفیت های جدیدی در این فرودگاه ایجاد می شود.
وی افزود: با بهره برداری از ترمینال جدید فرودگاه آیت الله جمی آبادان این فرودگاه به یکی از فرودگاه های مهم کشور تبدیل می شود  که امکان انتقال پروازهای داخلی به آن را میسر می کند ضمن اینکه پروازهای خارجی و بین المللی در فرودگاه آبادان نیز پس از اقدامات اساسی در ترمینال قدیم آن امکانپذیر می شود.
امیر مکری تصریح کرد: با توجه به زیرساخت های خوبی که در فرودگاه آبادان وجود دارد این فرودگاه آمادگی پذیرش پروازهای بین المللی را دارد.
مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: خوشبختانه تقاضای مسافر و آمار پروازی در فرودگاه آبادان در سال گذشته و سال جاری با رشد ۱۱ درصدی مواجه شد.

در این جلسه، جواد نجمی سرپرست فرودگاه، ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک روز خبرنگار، از افزایش آمار پروازی و پذیرش مسافر در این فرودگاه خبر داد.

دهقانی زاده، مدیر پیشین فرودگاه آبادان هم با بیان گزارش عملکرد خود در طی دوران مسئولیت، از توسعه و تقویت زیر ساخت های فرودگاه آبادان از جمله شروع ساخت ترمینال جدید در فرودگاه آبادان خبر داد.

در این آیین پروانه سهرابی بعنوان مدیر جدید فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان معرفی شد.

پروانه سهرابی مدیر جدید فرودگاه آبادان، ضمن خیر مقدم به میهمانان و همچنین لزوم تلاش هرچه بیشتر در جهت پیشرفت فرودگاه، از همکاران  خواست که با اتحاد در کارها بتوانیم گام های بسیار بزرگی در جهت انجام وظایف خود برداریم   
وی  نخستین بانوی ایرانی است که مسئولیت مدیریت فرودگاهی کشور را بر عهده می گیرد.
معاون برنامه
ریزی، نظارت و امور اقتصادی فرودگاه اهواز از سوابق وی می باشد.
سهرابی علاوه بر مدیریت فرودگاه آبادان ، مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده نیز می باشد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد