خبر خبر

بازديد نوروزي مديرعامل و قائم مقام از فرودگاه بين المللي آبادان
بازديد نوروزي مديرعامل و قائم مقام از فرودگاه بين المللي آبادان

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به همراه مهندس اسفندیاری،عضو هیئت مدیره شرکت از واحد های مختلف فرودگاه آبادان بازديد کردند.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه آبادان، سياوش اميرمكري در اين بازديد كه 4 فروردین انجام شد، از واحد های مختلف فرودگاه اعم از مراقبت پرواز، الکترونیک، مخابرات و پیام های هوانوردی، واحد ایمنی و نجات، واحد فنی،  تاسیسات و ترمینال بازدید کردند.

در اين بازديد كارشناسان واحد های مختلف به ارايه توضيحات لازم درباره امکانات و تجهیزات موجود در فرودگاه و هم چنین تجهیزات مورد نیاز در فرودگاه پرداختند .

در حاشیه این بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوای ایران در دیداری صمیمانه با مدیر و مسئولین فرودگاه، مسايل و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.

در بازديد اميرمكري ، مهندس اسفندیاری، عضو هيات مديره و قائم مقام مدير عامل در امور فرودگاه ها و راهبر معاونت عمليات فرودگاهي، نيز حضور داشتند.

در این بازدید، از ترمینال در حال ساخت فرودگاه آبادان بازدید بعمل آمد و از نحوه پیشرفت این پروژه به مدیر عامل گزارش داده شد.

در پایان، امیر مکری با اهدای هدیه به پرسنل فرودگاه،از زحماتشان تشکر و قدردانی کرد و از پروژه های صورت گرفته در فرودگاه و عملکرد مسئولین،ابراز رضایتمندی کرد.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد