خبر خبر

امنيت و احترام، محوريت طرح نوروزي فرودگاه آبادان
جلسه ي ستاد تسهيلات نوروزي با محوريت امنيت و احترام به مسافرين نوروزي در فرودگاه آبادان برگزار شد .

این جلسه هماهنگی با حضور شرکت های هواپیمائی  هما ، قشم ایر ، کیش ایر، تابان و با حضور  مدیر و مسئولین فرودگاه وکلیه ی عوامل و واحدهای مرتبط با مسافر و پرواز تشکیل شد .

غلامرضا دهقانی زاده مدیر فرودگاه آبادان دراین جلسه گفت : امروزه فرودگاه ها یکی از مهمترین  زیرساخت های سفرمحسوب می شوند و ما به عنوان متولیان و مجریان پروازی در فرودگاه آبادان ، مسئولیت مضاعفی برعهده داریم

 دهقانی زاده افزود :باتوجه به نزدیک شدن  تعطیلات نوروزی  و افزایش جابجائی مسافردر این ایام  ،تکریم ارباب رجوع اصلی ترین محور طرح نوروزی می باشد .

مدیر فرودگاه آبادان گفت : خدمت رسانی یک زنجیره است. در این ایام تلاش خود را جهت ارتقای هماهنگی و انسجام بیشتر همه حلقه های زنجیره خدمات رسانی می گذاریم تا در نهایت، جلب رضایت ارباب رجوع را شاهد باشیم .

دهقانی زاده، با بحث و تبادل نظر با نمایندگان ایرلاین ها در جهت انجام هر چه بهتر این برنامه ضمن تشکر از کلیه ارگانها و واحدها ادامه داد:  محوریت طرح نوروزی فرودگاه آبادان  امنیت و احترام می باشد.

 تاکید بیشتر مدیر فرودگاه آبادان، بر هماهنگی هر چه بیشتر واحدهای مرتبط با برنامه نوروزی بود. 

تزئین هر چه زیباتر ترمینال با سفره هفت سین نوروزی، خوش آمدگویی و پاسخگویی  ویژه نمایندگان ایرلاین ها به مسافرین، اعلام به موقع تاخیرات پروازی، تاکید بر رعایت حقوق مسافرین ابلاغی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری از جمله موضوعات اساسی مورد بحث در این جلسه بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد