خبر خبر

جلسه تسهیلات نوروزی با حضور مسئولین فرودگاه آبادان برگزار شد

در آستانه سال جديد و به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و مناسب تر به مسافران نوروزي، نشست مسئولین فرودگاه آبادان برگزار شد.

به ‌گزارش روابط‌ عمومی فرودگاه‌ بین المللی آبادان؛ دراين نشست كه با حضور مدير فرودگاه، معاون عملیات، معاون اجرایی و جمعی از کارکنان فرودگاه برگزار شد، لزوم ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزي مورد تاكيد قرار گرفت.

دهقانی مدير فرودگاه‌ آبادان در این جلسه خواستار همدلی و تعامل بین واحد های مختلف فرودگاه در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات به مسافرین نوروزی شد.

آقای دهقانی خاطرنشان کرد؛ انجام هماهنگي‌هاي لازم به‌ منظور حضور کارکنان فني و عملياتي، اطلاعات پرواز، مديريت ترمينال با توجه به ساعات كار فرودگاه برای خدمت‌ رساني مطلوب به پروازها و مسافران نوروزي، پيگيري‌هاي لازم به‌منظور خدمات بانکی خودپردازها، نظرسنجي مستمر از مسافران نوروزي در راستاي ارتقای سطح خدمات و رضايمتندي مسافران از اقداماتي است كه در ايام نوروز در فرودگاه آبادان می بایست انجام گیرد.

دهقانی در پايان جلسه به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن با اهدائ هدایایی از کارکنان زن شاغل در فرودگاه قدردانی کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد